Avukat Dosyası
Rated: 5 / 5 based on 5 customer reviews
0.17 In stock
Product description: Büro Dosyaları : 0,59 TL - Kargo Ücretsiz - Teslimattan Sonra Ödeme - Kişiye Özel Ücretsiz Tasarım - İmalattan Adresinize

Avukat Adliye Dosyası - VA500TB

Hesapla
1,42 ₺

Bu ürünü ithal 350 Gr.m² beyaz bristol kartonu turuncu renge boyayarak üretmekteyiz, eğer daha kalın bir karton ile üretilmesini istiyorsanız teknik özellikler bölümünden 400 Gr.m² bristol kartonu seçmelisiniz. Bristol karton diğer kartonlara nazaran gramaj ve selüloz oranı bakımından çok daha kalitelidir. Bu karton türünün yüzeyi kaygan olduğundan üst üste bıraktığınızda dosyalarınızın kayması olası bir durumdur. Kaymasını istemiyorsanız ek bir ücret ödemeden, dokulu bristol  ile dosyanızı imal etmemiz için yine açıklamalar bölümünde belirtmelisiniz.

 

 

kağıt seçimi

Sizin istediğiniz boyutlarda üretim yapabilmenin yanı sıra dosyanın kapalı olarak standart ölçüleri 27,5 * 34 cm. dir.

Profesyonel ekibimizce belirlenen avukat dosyalarımızı şablonlardaki baskı renkleri ile seçebileceğiniz gibi aşağıdaki renklerden de dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Dosyanızın birden fazla renkte basılmasını istiyorsanız, diğer renkleri açıklama bölümünde belirtebilirsiniz. Her ilave renk için toplam tutara KDV dahil 59 ₺ eklenecektir.  

 renkler

Avukat dosyalarımızın; yıpranmasını ve yırtılmasını önleyen, dış baskılı yüzeye uygulanan ince jelatindir. Bu uygulama dosyanızın ömrünü 5 kat artırmaktadır.

Pvc uygulanan dosyalarda pilot kalem hariç diğer (tükenmez, asetat) kalemler ile rahatlıkla yazı yazılabilmektedir.

 

pvc seçimi

Standart olarak 24 cm (en uzun) tel kullanılmakta ve tokasını metal aparat takarak size göndermekteyiz. Lütfen farklı taleplerinizi “İç Tel Seçiminden” seçiniz.

 

teller

Çok takdir alan bu uygulamamız bütün dosyalarımızda standarttır. Dosyaya fazla evrak koyulması halinde sırt kısmının deformasyona uğramaması için kitap görünümüne dönüşmesini sağlayan bir uygulamadır.

 körük

Avukat dosyanızın baskı esnasındaki renk kalitesini yakalayabilmek için Minimum Sipariş Adeti 333 dür. Az miktardaki siparişleriniz için standart avukat dosyalarımızın satıldığı www.alodosya.com mağazamızı lütfen ziyaret edin.

Mevcut şablonlarımızdan seçeceğiniz dosyaları sizin büronuza göre düzenlemesini yapmaktayız, siz; dosyanızda olmasını istediğiniz logo, metin, şablon vb. bilgileri lütfen ek bilgi bölümünde bize bildirin.

Siparişinizde belirttiğiniz özelliklere göre, dosya tasarım çalışmanız profesyonel ekibimizce hazırlanarak, mail yoluyla onayınıza sunulur. İnceleyip onay verdiğinizde, siparişiniz tamamlanıp baskı listesine alınır. 

Dosyalarınızın üretimi 7-9 gün içerisinde tamamlanarak kargoya teslim edilir. 

Her türlü sorularınızda vipavukat@hotmail.com, 0532 334 97 42   iletişim kanallarından dilediğiniz zaman detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Telefon, Mail, Sms, Whatsapp, Skype kanalları ile de sipariş verebilirsiniz.